Koolituste eesmärk on anda põhjalik ülevaade riigihangete seaduses toimuvatest  muudatustest.
Koolitusi viivad läbi Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunikud Evelin Karindi-Kask ja Mario Sõrm koos Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist, Keskkonnaministeeriumist ja Riigi Tugiteenuste Keskusest kaasatud külalislektoritega.

Koolituste sihtrühmaks on riigi ja kohaliku omavalitsuse ametiasutuste ja ametiasutuste hallatavate asutuste teenistujad, avalik-õiguslik juriidiliste isikute, Eesti Panga ja tema juures asuvate asutuste töötajad, riigitulundusasutuste ning riigi- ja kohaliku omavalitsuse osalusega äriühingute töötajad ning mittetulundusühingud ja sihtasutused, kes oma töös juhinduvad riigihangete seadusest. 

KOOLITUSTE AJAKAVA II poolaasta 2017

Kõik II poolaastal toimuvad koolitused on 1,5 ja 2-päevased. Koolituste ajakavad on erinevate linnade ning külalislektorite puhul erisustega. Palun tutvuge eelnevalt ajakavade ning koolitusel käsitletavate teemadega siin.

NB! Juhime tähelepanu, et koolituse esimese päeva programm on sama, mis I poolaastal toimunud 1-päevastel koolitustel. Juhul, kui huvilisi on rohkem kui grupi piirarv, eelistatakse osalejatena neid, kes ei ole varasematel riigihankeseaduse muudatuste koolitustel osalenud.

Koolitus Linn Toimumise koht Koolituse kuupäev Registreerimise
tähtaeg

Koolituse kestus

Koolitusgrupi
suurus
Uue riigihangete seadusega kaasnevad muudatused        VILJANDI             Sakala kultuurikeskus  20.-21. september REGISTREERIMINE LÕPPENUD 1,5 päeva 60
Uue riigihangete seadusega kaasnevad muudatused RAKVERE Hotell Wesenberghi seminarikeskus  11.-12. oktoober REGISTREERIMINE LÕPPENUD 2 päeva 60
Uue riigihangete seadusega kaasnevad muudatused TALLINN Park Inn by Radisson Central  8.-9. november REGISTREERIMINE LÕPPENUD 2 päeva 80
Uue riigihangete seadusega kaasnevad muudatused TARTU Tartu Hotelli konverentsikeskus  22.-23. november REGISTREERIMINE LÕPPENUD 2 päeva 80
Uue riigihangete seadusega kaasnevad muudatused TALLINN Tallinna Ülikool  6.-7. detsember REGISTREERIMINE LÕPPENUD 2 päeva 80

KOOLITUSTE PÄEVAKAVAD leiad kodulehe menüüst (üleval vasakul).

Kohtade arv igale koolitusele on piiratud. Koolitustele registreerumine võib lõppeda märgitud registreerimise tähtaegadest varem koolitusgruppide täitumisel. Igale koolitusele saab registreeruda ühest asutusest maksimaalselt 2 osalejat. Juhul, kui koolitusele jääb vabu kohti, lubatakse ühest asutusest registreeruda ka rohkematel osalejatel. Juhul, kui ühest asutusest registreerub koolitusele rohkem kui 2 osalejat on korraldajatel õigus registreerumisi tagasi lükata. Samuti on korraldajal õigus registreeringuid tagasi lükata juhul, kui gruppi registreerub rohkem huvilisi kui on märgitud koolituskohtade piirarv vastaval koolitusel.


Koolituse toimumine tühistatakse või lükatakse edasi juhul kui gruppi on registreerunud alla 45 (Tallinna ja Tartu koolituse puhul) / 30 (Viljandi ja Rakvere koolituse puhul) inimese. 

Täispikkadel koolituspäevadel on tagatud osalejatele kohvipausid ja lõuna ning poolepäevased koolituspäevad sisaldavad kohvipausi.

Koolitus on osalejatele tasuta koolituse ettenähtud mahus läbimise korral.

Koolitus loetakse läbituks, kui isik osaleb kahepäevase koolituse mõlemal päeval ja kinnitab oma osalemise mõlemal päeval allkirjastades vastava registreerimislehe. Kui isik ei läbi koolitust ettenähtud mahus või teatab koolituse korraldajat mitteosalemisest ette vähem kui 6 tööpäeva enne koolituse toimumist või jätab osalemata (ning talle ei leita asendajat), siis esitatakse registreerunud teenistuja asutusele arve koolituskoha kulude hüvitamiseks. Koolituskoha katkestamise kulu on Viljandi koolituse puhul 105,02 eurot, Rakvere koolituse puhul 146,42 eurot.

Tallinna ja Tartu koolituste katkestamise kulu on 120.82 eurot.

NB! Enne registreerumist palun tutvu koolitusel osalemise põhimõtetega siin (pdf).